Deside web development & design

Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 790 350 021

Referencje

O jakości ofertowanych przez nas usług najlepiej mogą świadczyć opinie naszych Klientów. Poniżej zamieszczamy listy referencyjne, które mamy nadzieje zbudują zaufanie do nas i do działań naszej firmy.

E-SYSTEM Marcin Ficek

Pragniemy poinformować, że firma DESIDE reprezentowana przez Pana Łukasza Stawiarskiego w 2010 roku była głównym wykonawcą naszych stron internetowych www.e-system.com.pl oraz www-e-alarmy.pl. Zakres zleconych prac firmie DESIDE obejmował:
  • projekty graficzne wyżej wymienionych stron,
  • przygotowanie grafiki do publikacji internetowej,
  • opracowanie skryptów i narzędzi CMS,
  • optymalizację stron pod względem SEO,
  • integrację stron z już istniejącymi serwisami www.
Współpraca z Panem Łukaszem Stawiarskim przebiegała bardzo sprawnie. Firma DESIDE od momentu podpisania umowy profesjonalnie realizowała powierzone zadania. Na szczególną uwagę załguje fakt, że fachowcy z DESIDE podsuwali nam interesujące rozwiązania informatyczne, które w znaczący sposób wpłynęły na atrakcyjność serwisów internetowych. Kluczowym momentem było uruchomienie nowych serwisów i przeniesienie danych. Tutaj również firma DESIDE pokazała najwyższy poziom profesjonalizmu dbając o najdrobniejsze szczegóły i bezpieczeństwo danych.
Mając na uwadze powyższe fakty z całą stanowczością polecamy usługi firmy DESIDE jako profesjonalnego wykonawcy serwisów www.

Marcin Ficek
Właściciel Firmy
E-SYSTEM Marcin Ficek

AutoCentrum.pl S.A.

Pan Łukasz Stawiarski w czasie ponad rocznej współpracy z naszą firmą dał się poznać jako osoba odpowiedzialna, sumienna oraz zaangażowana w zlecone projekty. Powierzone zadania wykonuje systematycznie, a jednocześnie dokładnie. Dzięki posiadanym umiejętnością oraz kreatywności jest gwarancją rzetelnie wykonanego zadania. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie nowatorskie rozwiązania.
W razie potrzeby jestem otwarty na dalsze szczegółowe pytania.

Zachar Zawadzki
Prezes zarządu
AutoCentrum.pl S.A.

P.H.U. "TRE-ELEKTRYK" Tomasz Kowalski

Z przyjemnością polecamy usługi firmy Deside, która wykonała dla nas stronę internetową www.treelektryk.pl. Wszystkie prace zostały wykonane sprawnie terminowo, a pracownicy Deside dali się poznać jako solidni fachowcy znający się na rzeczy. Nasz projekt został wykonany zgodnie z założeniami umowy i z uwzględnieniem najnowszych trendów panujących w Internecie. Wykonana strona internetowa spełnia nasze oczekiwania zarówno od strony graficznej jak i od strony merytorycznej.
Dzięki terminowości oraz zachowaniu wysokiej staranności firma Deside zyskała w naszych oczach bardzo dobrą opinię. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy Deside wszystkim, którzy chcą stworzyć wydajny oraz nowoczesny serwis internetowy.

Tomasz Kowalski
Właściciel Firmy
P.H.U. "TRE-ELEKTRYK"

P.H.U. "TRE-ELEKTRYK" Tomasz Kowalski

Firma „TRE-ELEKTRYK” Tomasz Kowalski w Olkuszu zaświadcza, iż Firma DESIDE wykonała usługę pozycjonowania strony WWW firmy. Praca została wykonana profesjonalnie i efektywnie. W krótkim czasie osiągnęliśmy zamierzoną pozycję strony, zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami. Znakomicie wykonana usługa przez firmę DESIDE znalazła przełożenie w ilości odwiedzin na stronie, a co za tym idzie zwiększeniu zamówień na nasze usługi.
Z całym przekonaniem możemy polecić firmę DESIDE, jako skuteczną i profesjonalną, z którą współpraca przynosi oczekiwane efekty.

Tomasz Kowalski
Właściciel Firmy
P.H.U. "TRE-ELEKTRYK"

Karol Chmurkowski

Współpraca z firmą Deside zaczęła się 20.10.2010.
Wstępne rozmowy nad projektem udowodniły jak zorganizowaną i kreatywną firmą jest Deside, oraz jak potrafi dostosować się do potrzeb klienta.
Uwagę zwraca troska o indywidualność projektu, nacisk na prostotę przekazu i pomysłowość wykonania, funkcjonalność oraz efekt końcowy.
Z pełną świadomością i odpowiedzialnością polecam firmę Desidę.

Karol Chmurkowski
Fotograf

BRAMOWO Roman Dymnicki

Pan Łukasz Stawiarski z powierzonego mu zadania, tj. wykonanie strony internetowej, wywiązał się sumiennie, terminowo oraz bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z efektu jego pracy i z pełną odpowiedzialnością polecam go jako godnego zaufania partnera.


Roman Dymnicki
Właściciel Firmy
BRAMOWO Roman Dymnicki