Deside web development & design

Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 790 350 021

Strony internetowe

Platforma Cleantech Poland

Cleantech Poland jest platformą mediów i doradztwa due-diligence dla zrównoważonego biznesu. To nowoczesny portal którego misją jest promowanie ekologicznych technologii na terenie Polski.
Na łamach portalu publikowana jest treść darmowa – ogólno dostępna, a także treść płatna - dostępna tylko dla zarejestrowanych subskrybentów, opłacających jeden z 3 abonamentów rocznych: „Silver”, „Gold” i „Platinum”. Nowy użytkownik przez okres dwóch tygodni ma możliwość korzystania z bezpłatnej wersji próbnej. Po upływie tego terminu dostęp jest blokowany i dalsze korzystanie z zasobów serwisu możliwe jest po opłaceniu abonamentu.
Obsługa płatności w Cleeantech Poland realizowana jest za pośrednictwem PayPal oraz DotPay.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do XHTML/CSS, GFX, JS, jQuery, DotPay, PayPal, Google Analytics

Serwis e-alarmy.pl

Kolejny projekt dla firmy E-SYSTEM. Serwis e-alarmy to rozbudowany katalog produktów, ułatwiający klientom dobór odpowiedniego alarmu, systemu monitoringu za pomocą konfiguratorów. Na stronie zaimplementowana została wyszukiwarka Google, która w precyzyjny i inteligentny sposób zwraca wyniki zapytań.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do XHTML/CSS, GFX, JS, jQuery, Google Site Search, Google Maps API, SEO

Strona firmowa E-SYSTEM

Strona firmowa wykonana dla firmy E-SYSTEM z Wolbromia, zajmującej się sprzedażą internetową. Firma E-SYSTEM działa w branży systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, automatyki do bram, radiokomunikacji. Strona po za informacjami na temat oferty firmy, osiągnięć itp., posiada zintegrowany Blog prezentujący dzień z życia firmy.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do XHTML/CSS, GFX, JS, MooTools, CMS - Typolight, Google Maps API

Strona internetowa e-domofny.pl

Strona internetowa w formie katalogu produktów. Na stronie znajdziesz opisy, parametry techniczne i zdjęcia domofonów analogowych, domofonów cyfrowych, interkomów a także różnych akcesoriów. Strona wykonana dla firmy E-SYSTEM z Wolbromia działającej w branży systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, automatyki do bram, domofonów itp.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do HTML5/CSS, GFX, JS, jQuery, CMS - Contao, Google Maps API

Strona internetowa Parkingu Przy Lotnisku Okęcie

Strona firmy świadczącej usługi parkingowe dla klientów Warszawskiego Lotniska Chopina. Rezerwację miejsc można złożyć za pośrednictwem formularza rezerwacyjnego umieszczonego na stronie. Dojazd na parking ułatwi zintegrowane z mapami Google narzędzie wyznaczania trasy.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do XHTML/CSS, GFX, JS, jQuery, Google Maps API, Typo3

Strona firmowa Tre-Elektryk

Strona w formie wizytówki stworzona dla firmy Tre-Elektryk z Olkusza. Strona zawiera generator ofert umożliwiający pracownikom firmy na tworzenie ofert handlowych dla klientów. Dzięki wykorzystaniu generatora na stronie możliwe jest tworzenie ofert handlowych z dowolnego miejsca posiadającego dostęp do Internetu.

Zakres prac:
kodowanie szablonu do XHTML/CSS, GFX, JS, animacje FLASH, layout

Portfolio Karola Chmurkowskiego

Strona wykonana dla fotografa Karola Chmurkowskiego. Strona prezentuje wg kilku kategorii wybrane prace fotografa.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do XHTML/CSS, GFX, JS, jQuery, CMS - Wordpress

Strona internetowa firmy Bramowo

Strona w formie wizytówki wykonana dla firmy Bramowo z Krakowa. Strona zawiera informacje o firmie a także katalog produktów.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do XHTML/CSS, GFX, animacja FLASH, JS, jQuery, CMS - Frog

Strona firmowa PAS-KAM

Strona wykonana dla firmy PAS-KAM. Na stronie znajduje się rozbudowany katalog produktów znajdujących się w ofercie firmy.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do XHTML/CSS, SEO, PHP

Oficjalna strona zespołu MOONRISE

Oficjalna strona zespołu MOONRISE. Na stronie znajdują się informacje o zespole, jego członkach, dyskografia a także teksty wybranych utworów.

Zakres prac:
projekt graficzny, kodowanie szablonu do XHTML/CSS, SEO, PHP